Pár slov o mně

Jsem portrétní a svatební fotografka. To je pravda. To že focení probíhá v ateliéru i mimo něj, že fotím aranžovaně i reportážně, s foto-makeupem i bez, je všechno také pravda. Jenže k tomu všemu patří ještě „něco“, co se dá popsat jen stěží, ale zároveň byste to měli o mně vědět, abychom se mohli poznat.

Kdybych byla indiánka, nejspíš bych dostala jméno: Ta, která chce zachytit kouzlo. Vím, že své neodolatelné kouzlo má příroda a mají ho i různá místa. Mě však nejvíce ze všeho přitahuje kouzlo osobnosti. Nejradši zkrátka fotím lidi. Mojí specializací je svatební fotografie a rodinné portréty od miminek, přes děti, rodiny, rande, taneční…

Nejspokojenější jsem, když se kouzlo přírody, míst i člověka protnou v jednom úchvatném okamžiku a já ho zachytím.

Svůj první fotoaparát jsem dostala v roce 2003 jako narozeninový dárek od manžela. Zamilovala jsem se v tu chvíli dokonale a vím, že navždycky.

Od té doby je fotografování a vše s tím spojené mojí vášní – koníčkem i zaměstnáním zároveň.

Důvody, proč fotit se mnou

 • 1.

  Já s Vámi budu fotit ráda

  Nedokážu odolat další příležitosti potkat zajímavého člověka, najít ten přitažlivý okamžik a udělat jemu, ale i sobě radost prostřednictvím fotografie. Můžeme fotit, kdekoliv si budete přát. Ale jestli nemáte žádný konkrétní nápad, lokaci ráda najdu podle vašich představ. Výzvy mne lákají.

 • 2.

  Mám zkušenosti

  Více než deset let se před mým objektivem střídají lidé i situace. Zjistila jsem, že se dokážu pohybovat na velikých svatbách i zůstat jen s jednou ženou, která touží po intimní fotografii pro sebe nebo svoji lásku. Fotila jsem rozvětvené rodiny, zamilované dvojice, rozjívené veselé děti (stejně jako ostýchálky) i miminka, která se sotva podívala na svět.

 • 3.

  Jsem pečlivá a diskrétní

  Všem zakázkám věnuji maximální péči, dodržuji dohodnuté termíny (byť jsou někdy pro nával práce delší, než bych si sama přála) a nikdy nedám fotografie nikomu jinému ani nikam jinam, než komu a kam jsou určeny. Stále mám na paměti, že jde o VAŠE fotky.

 • 4.

  Mám vybavení a zázemí

  Fotím profesionální technikou Canon, kterou neustále „tuním“ o další komponenty. V Dolním Bousově provozuji kompletně vybavené fotostudio včetně druhého ateliéru s možností využití přirozeného světla. K projektům Boudoir využívám prestižní ateliéry. V oboru se neustále vzdělávám.

Instagram

Nejnovější fotografie najdete na mém Instagramu.

Instagram »

Facebook