Používáte zastaralý prohlížeč. Pro bezpečnější a rychlejší prohlížeč, aktualizujte zdarma ještě dnes.

Už dozrál čas na BOUDOIR?Většina mých klientek nejsou modelky. Jsou to vytížené maminky, pracující manželky, kreativní umělkyně, bojovnice se životem, které prostě našly ten svůj důvod, proč si dopřát tuto zkušenost … a pokud byste také ráda vyzkoušela podobné focení, ale brání Vám v tom nejrůznější "strachy", nic se nebojte a rozptylte je přečtením tohoto krátkého článku ...
Už dozrál čas na BOUDOIR?

 

Milé ženy, jste tu proto, že by vás lákalo mít své nádherné fotografie?
Rády byste si naplánovaly jedinečné focení? A nevíte, jak na to?
Zvažujete budoárové focení, ale trochu ve vás hlodají obavy?
 

Pak následující řádky jsou zrovna pro Vás ... Věřte, že každé focení je ušité na míru právě Vám, bude Vás bavit a vzpomínky Vám zůstanou navždy. A fotografie možná ještě déle.

Obávat se čehokoli je nemístné! A i když si myslíte, že nejste fotogenická nebo nemáte co na sebe, uvidíte, že odhalíme Vaši přirozenou krásu a z fotografií budete absolutně nadšená!
 

  • Chcete z focení připravit luxusní fotoknihu, album, nebo černobílý kousek umění na zeď? Předem splněno.
  • Chcete obdarovat a překvapit svou druhou polovičku smyslnými fotografiemi a navíc poskládanými do prezentačního klipu? OK.
  • Chcete sérii fotek, kterou budete moci hrdě ukázat přátelům v živém světě nebo se pochlubit třeba na instáči? Jdeme na to.


Přiznejme si, za mnoho a mnoho let, budete chtít, aby vaše vnučka viděla, jaká jste byla za mlada kočka. Co říkáte? 

Napište mi, jsem přesvědčená, že pokud jste to chtěla jednou zkusit ... měla byste. Třeba hned!

 

A teď, když už jste objednaná :-D, mám tu pro vás pár prvních tipů, jak se na focení připravit, abyste se cítila uvolněně a sexy …
 

1. Inspirujte se, vytrhněte pár stránek z časopisů, mrkněte na internet, projeďte facebook nebo instagram a nebo obdivujte obrazy starých mistrů.

2. Nalaďte se, věnujte se sama sobě, odpočívejte, dopřejte si manikúru, pedikúru a především ... dobře se vyspěte ... a přijďte si to užít! :-)

3. Doražte s lodním kufrem všeho, co máte vy nebo vaše kamarádky, ty také můžete přibalit s sebou, s babincem je totiž vždycky legrace, holky vám řeknou, že vám to náramně sluší, pomůžou do lodiček, zapnou zip a při tom všem vás rozesmějí od ucha k uchu …

4. Ve studiu se vás ujmou úžasné profesionálky, které vám vyčarují make-up a krásný účes a během toho zjistíte, že počáteční rozechvění je dávno pryč a čas příjemně plyne.

5. Zábava je nejvíc. Všem to sluší nejlíp, když je fajn, když je legrace, když si užíváme života, jsme samy sebou. Ať už veselá, zasněná, divoká, smyslná - všechno je správně.

6. Bláznivé nápady jsou na programu. Pořádně si zařádit je dovoleno. Můžete cokoli.

Já si nakonec trošku pohraju s photoshopem, ale jen malinko, aby to nebylo poznat. Nejen fotošopová modelka ale i každá skutečná ženská je krásná, a na tom trvám!


… takže brzy na viděnou na scéně! Těším se na váš příběh :-)


Vaše Martina


ps. Pro více inspirace se podívejte na další BUDOÁROVÉ BLOGY


Autor: Martina Vlasáková

Chcete se dozvědět o přidání nových článků co nejdříve?
Sledujte mě na sociálních sítích:

Boudoir PHA2

Boudoir PHA3