Používáte zastaralý prohlížeč. Pro bezpečnější a rychlejší prohlížeč, aktualizujte zdarma ještě dnes.

II. Proč fotím: SVATEBNÍ OBŘADTak určitě ... ten fotit musím ... a samozřejmě chci. Věřím tomu, že když se dva lidé rozhodnou jít společně životem, tak v srdci cítí, že je to napořád. A díky tomu pocitu jsou chvíle, kdy vstupujete do manželství, magické. Zachytit je není snadné, a proto by profesionální fotograf měl být přítomný minimálně před obřadem a během obřadu, pokud už se vzdáte focení příprav nebo dalšího dění během dne.
II. Proč fotím: SVATEBNÍ OBŘAD


Při obřadu fotím a fotím a fotím všechno, co by vám později mohlo klíčový okamžik vašeho života připomenout. Fotím tak, abyste se jednou na stříbrné nebo zlaté svatbě dokázali díky mým fotografiím přenést do těch krásných chvil jako mávnutím kouzelného proutku.

Někdy mi prolétne hlavou, že se těším na vaše krásné děti i na vás jako rodiče, až přijdete ke mně do ateliéru. Fotím, fotím, fotím. Nejen vás, ale také vaše blízké, jak svatbu prožívali ... abyste viděli, že měli v očích štěstí.

Okamžik, který mám nejraději: Když se závoj odkryje (v dnešní době spíše pomyslně) a řasy nevěsty se zvednou vzhůru k tváři milovaného muže.


Autor: Martina Vlasáková

Chcete se dozvědět o přidání nových článků co nejdříve?
Sledujte mě na sociálních sítích:

01

02

03

04

10

11

12

13

14

16

17

22

23

24

25

26

27

29

30

35

36

37

40

41

50

51

52