Používáte zastaralý prohlížeč. Pro bezpečnější a rychlejší prohlížeč, aktualizujte zdarma ještě dnes.
Martina Vlasáková

Okouzlena fotkou

Jsem portrétní a svatební fotografka. To je pravda. To že focení probíhá v ateliéru i mimo něj, že fotím aranžovaně i reportážně, s foto-makeupem i bez, je všechno také pravda. Jenže k tomu všemu patří ještě „něco“, co se dá popsat jen stěží, ale zároveň byste to měli o mně vědět, abychom se mohli poznat.


Kdybych byla indiánka, nejspíš bych dostala jméno: Ta, která chce zachytit kouzlo. Vím, že své neodolatelné kouzlo má příroda a mají ho i různá místa. Mě však nejvíce ze všeho přitahuje kouzlo osobnosti. Nejradši zkrátka fotím lidi. Mojí specializací je svatební fotografie a rodinné portréty od miminek, přes děti, rodiny, rande, taneční, ale rozhodně i intimní krása ženy, a svůj náboj může mít i byznys foto.


Nejspokojenější jsem, když se kouzlo přírody, míst i člověka protnou v jednom úchvatném okamžiku a já ho zachytím.

Svůj první fotoaparát jsem dostala v roce 2003 jako narozeninový dárek od manžela. Zamilovala jsem se v tu chvíli dokonale a vím, že navždycky.

Proč fotit se mnou?

Budu s Vámi fotit ráda

Nedokážu odolat další příležitosti potkat zajímavého člověka, najít ten přitažlivý okamžik a udělat jemu, ale i sobě radost prostřednictvím fotografie. Můžeme fotit, kdekoliv si budete přát. Ale jestli nemáte žádný konkrétní nápad, lokaci ráda najdu podle vašich představ. Výzvy mne lákají.

Mám zkušenosti

Více než deset let se před mým objektivem střídají lidé i situace. Zjistila jsem, že se dokážu pohybovat na velikých svatbách i zůstat jen s jednou ženou, která touží po intimní fotografii pro sebe nebo svoji lásku. Fotila jsem rozvětvené rodiny, zamilované dvojice, rozjívené veselé děti (stejně jako ostýchálky) i miminka, která se sotva podívala na svět.

 

Jsem pečlivá a diskrétní

Všem zakázkám věnuji maximální péči, dodržuji dohodnuté termíny (byť jsou někdy pro nával práce delší, než bych si sama přála) a nikdy nedám fotografie nikomu jinému ani nikam jinam, než komu a kam jsou určeny. Stále mám na paměti, že jde o VAŠE fotky.

Mám vybavení a zázemí

Fotím profesionální technikou Canon, kterou neustále „tuním“ o další komponenty. V Dolním Bousově provozuji kompletně vybavené fotostudio včetně druhého ateliéru s možností využití přirozeného světla. K projektům Boudoir využívám prestižní ateliéry. V oboru se neustále vzdělávám.